COVID - PORADY

W ostatnim czasie tematem nr 1 jest chęć wprowadzenia przymusu szczepień oraz ograniczenia dostępu osobom niezaszczepionym do różnych instytucji publicznych, jak i prywatnych. Pojawiają się także informacje, iż niektórzy pracodawcy wywierają na swoich pracownikach presję zaszczepienia się przeciw Covid-19. W tym artykule chcę Państwu przedstawić jak do tej materii odnosi się obecnie obowiązujące prawo.
2021-08-03Zbigniew Stańczyk
Czytaj więcej
Przeczekajmy jeszcze tylko dwa tygodnie. Ile razy już słyszeliśmy te słowa z ust polityków i ekspertów rządowych. Wirus jest w odwrocie, już nie musimy się go obwiać - tak też nam mówiono, gdy toczyła się walka wyborcza o ciepłe posady dla polityków.
2021-03-24Szymon Jarosz
Czytaj więcej
W dniu 4 marca 2021 roku „obchodziliśmy” rocznicę pojawienia się na terenie naszego kraju pandemii Covid – 19. Od tego czasu wiele się zmieniło w naszym życiu, choć przyznać trzeba z czystym sumieniem, że w zasadzie jesteśmy w tym samym miejscu, w którym byliśmy równo rok temu.
2021-03-16Zbigniew Stańczyk
Czytaj więcej
Jaki spokój panował przez dzień, gdy tak zwane niezależne media protestowały i nie mogliśmy usłyszeć o angielskiej odmianie wirusa, o jego brazylijskim kuzynie i mongolskiej siostrze. Przez ten dzień nie słyszeliśmy o nowych falach i o zbliżającym się przez to końcu świata.
2021-02-21Zbigniew Stańczyk
Czytaj więcej
Temat ten jest dosyć często poruszany w przestrzeni publicznej. Z jednej strony docierają do nas informacje o kontrolach policji i drakońskich karach nakładanych przez sanepid na przedsiębiorców, którzy zdecydowali się – niejednokrotnie broniąc się przed bankructwem – na otwarcie swoich biznesów, pomimo wprowadzonych przez rząd obostrzeń. Z drugiej jednak strony słyszymy, że pojawiają się wyroki sądów, które uchylają decyzje nakładające kary na „nieposłusznych” przedsiębiorców.
2021-02-13Szymon Jarosz
Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Zalegasz z płatnościami rat, odwiedza Cię komornik bądź windykator? Odziedziczyłeś długi po rodzinie, lub poręczyłeś komuś kredyt i on przestał spłacać? Możemy Ci pomóc.

Telefon : 609-512-116

kontakt@kancelaria-alfa.com Pn – Pt 09:00-17:00

Formularz kontaktowy