baner.jpg

O nas

Zbigniew Stanczyk

 

   

ZBIGNIEW STAŃCZYK

Radca prawny

 

Jestem Absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także studiów podyplomowych na kierunku bankowość na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ukończyłem aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Specjalizuje się w prawie upadłościowym konsumentów, obsłudze prawnej firm, prawem cywilnym i prawem nieuczciwej konkurencji.

Prowadzi bloga na temat upadłości konsumenckiej: Upadłeś? Powstań!

 

 

 

 

 

 

Szymon Jarosz

 

 

SZYMON JAROSZ

Radca prawny

 

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłem aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Specjalizuje się w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym, prawie gospodarczym oraz prawie odszkodowawczym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ewa Pychowska

EWA PYCHOWSKA

Radca prawny - mediator

 

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych - Prawo medyczne i bioetyka na Wydziale Prawa i Administracji oraz Zarządzanie zasobami ludzkimi w Instytucie Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Ukończyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, administracyjnym oraz prawie medycznym.

Jestem stałym mediatorem sądowym przy Sądzie Okręgowym w Krakowie oraz certyfikowanym mediatorem Centrum Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Prowadzę mediacje zarówno prywatne, czyli inicjowane przez strony konfliktu, oparte o prywatne zlecenie, jak również sądowe, czyli uruchamiane z inicjatywy sądu w trakcie toczącego się postępowania na podstawie postanowienia sądowego. Prowadzę mediacje w sprawach zakresu prawa: własności intelektualnej, medycznego, administracyjnego oraz o szkolnictwie wyższym.

Zapraszamy na Bloga

 upadłość konsumencka

 


Personalia:*
E-mail:
Nr telefonu:
Treść zagadnienia:
Kontakt

e-booki

 

Znajdź nas na Facebook'u